aptekalubelska

Health and personal care
Lubelska Apteka Sylofarm sprzedaje duży wybór medykamentów. Aptekę cechuje szybka dostawa zamówień oraz dobra lokalizacja - przy ul. Chodźki 14 - w pobliżu UM w Lublinie. Gama sprzedawanych produktów obejmuje nie tylko leki, ale dla dzieci i dorosłych także witaminy, zioła, suplementy diety, sprzęt medyczny i testy diagnostyczne. Rozbudowany asortyment pomoże znaleźć preparaty na najczęstsze choroby i dolegliwości - od leków uspokajających i przeciwbólowych poprzez leki na serce i dermatologiczne aż po leki gastrologiczne, weneryczne i antycukrzycowe. Dzięki szerokiej sieci dostawców apteka Sylofarm może uzyskać środki również na rzadsze dolegliwości.
Apteka sprzedaje również różnorodne kosmetyki znanych marek takich jak Bioliq, Ziaja, Vichy i La Roche. Nadto sprzedawane są artykuły higieniczne i żele antybakteryjne.
Apteka Sylofarm w Lublinie oprócz sprzedaży na miejscu zapewnia także możliwość zakupu medykamentów online. Na wszelkie produkty kupione na odległość obowiązuje 14-dniowe prawo odstąpienia od umowy. Dokładną ofertę apteki lubelskiej Sylofarm można zobaczyć na stronie aptekalubelska.pl
Date JoinedMonday, November 21, 2016 8:17:47 AM
Websitehttp://aptekalubelska.pl
LocationPoland

The latest uploads by aptekalubelska

aptekalubelska has not uploaded any images yet
Please login to do this action
Email:
Password:
Login Reminder